Kupte si hodinky a nůž Wenger dostanete jako dárek.

Řady Wenger nožů

Classic

Řada Classic se vyznačuje klasickým, nadčasovým a nestárnoucím designem. Prostě a jednoduše univerzální kapesní nůž pro každého.

Ranger

Pod tímto názvem naleznete ergonomické, zavírací nože vhodné zejména pro outdoorové aktivity, jako je např. horolezectví. S noži z řady Ranger si snadno poradíte i s obtížnějšími a záludnějšími nástrahami.

Rangergrip

Toužíte po řadě Ranger, ale často jste vystaveni extrémním podmínkám? Pro naprosto bezkonkurenční úchop jsou do střenek vsazeny nové, neklouzavé vložky, které Vás vždy podrží.

Víte o tom, že Wenger dělá také kvalitní švýcarské hodinky? Pokud máte zájem můžete si je prohlédnout v online katalogu hodinek.

Transculent

Moderní, módní nože, které oslní průhlednou, barevnou střenkou. Zachovávají si samozřejmě svou funkčnost a dají se připnout i na klíče!

Evolution

Řada Evolution přichází s úplně novým tvarem, který nabízí ještě pohodlnější a pevnější úchop než kdy dříve. Díky tomu jsou nože z této řady účinnější i bezpečnější.

EvoGrip

Řada EvoGrip nabízí stejný ergonomický tvar jako řada Evolution, navíc jsou ale nože z této řady vylepšeny o neklouzavé gumové vložky, které jsou umístěny ve čtyřech hlavních oblastech kontaktu střenky s rukou, což umožňuje ještě lepší úchop v extrémních podmínkách.

Swissarmy

Chtěli byste vlastnit stejný nůž jako vojáci švýcarské armády? Ano? Potom jsou nože z této řady určeny přímo pro Vás.

Nail Clip

Nail Clip je nezbytným doplňkem pro každého, kdo tráví hodně času na cestách. S Nail Clipem Vás už nikdy nezaskočí zbytek oběda, který uvízl mezi zuby, a Vaše nehty budou vždy skvěle upravené.

Softtouch

V podstatě se jedná o tentýž model, jako je Evolution, avšak s jedním podstatným rozdílem. Střenky modelu Softtouch jsou totiž zhotoveny z nového měkčeného materiálu pro ještě příjemnější úchop.

Hardwood

Tato řada je určena pro pravé zálesáky. Vyznačuje se totiž úplně novým barevným provedením, než jste byli u nožů Wenger zvyklí. Barvou lesního porostu, která tvoří tu správnou kamufláž.